2010 m. gruodžio 16 d.

Kalėdiniai stebuklai

Taip, nors ir užkrauta milijonas darbų, pagalvojau, kad Lino prašymas labai laiku ir vietoje. Reikia pasidžiaugti, kad yra žmonių, galvojančių ne tik apie save, savo artimuosius, bet ir tuos, kurie dažniausiai patys negali savimi pasirūpinti.

Paskaitykite žemiau Lino įrašą. Gal kam nors kils idėja prisidėti prie kilnaus tikslo. [Tikiuos, Linai, tu nieko prieš, kad tiesiog perkopijau tavo įrašą.Bijau, kad šiuo metu geriau ir gražiau neparašyčiau už tave.] Linkejimai iš Budapešto :)

Kartu galime daugiau

globalgiving_rugute_smallNoriu pasidalinti kvietimu.

Jau šešerius fondo veiklos metus mus nuolat lydi žinojimas, kad kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje esate drauge su mumis. Tik Jūsų buvimas, nuoširdi pagalba, ištiesiama draugystės ranka sukūrė beribės meilės ir geranoriškos pagalbos kupiną erdvę, kurioje pagalbą ir paramą randa su sunkia liga kovojantys vaikai.

Todėl būtent į Jus – Rugučiukų draugus, išsibarsčiusius po visą pasaulį – šiandien drįstame kreiptis pagalbos. Ieškodama finansavimo galimybių, „Rugutė“ praėjo atranką ir gavo galimybę patalpinti savo kvietimą prisidėti prie kokybiškesnio gydymo ir socialinės pagalbos suteikimo Lietuvos ligoniukams tinklalapyje www.globalgiving.org.

Šiuo metu mums paskirtas „bandomasis“ laikotarpis – jeigu iki gruodžio 22 d. fondas surinks 4000$ paramos iš 50 skirtingų donorų, mes įgysime teisę nuolat teikti projektus ir rinkti lėšas šiame tinklalapyje. Todėl iš visos širdies prašome visų – pasidalinkite su savo draugais, pažįstamais informacija apie projektą, o tie, kurie galite, prisidėkite prie projekto parama. Net ir pati mažiausia Jūsų auka bus be galo vertinga bei svarbi dovanojant mažiesiems ligoniukams tai, ko šiandien jiems labiausiai reikia – medicinines priemones, vaistus, svarbių tyrimų atlikimo užsienio klinikose apmokėjimą, socialinę pagalbą.


Liko savaitė ir dar trūksta 2500$. Kviečiu pasidalinti šiuo kvietimu su draugais, kolegomis. Pasidalinti nuoroda facebooke (už tai duoda papildomų pinigų). Juk kartu mes galime daugiau!

p.s. aš labai apsidžiaugčiau per šias Kalėdas gavęs ne kokią nors smulkmeną, kuri greičiausiai dūlėtų stalčiuje ar lentynoje, o paaukojimą šiam projektui. Virš mygtuko „Donate“ prie klausimo „Make this donation a gift, in honor of, or in memory of someone?“ reikia pasirinkti „Yes“. Tik tokios dovanos Lietuvoje dar nėra labai populiarios…

1 komentaras:

Linas rašė...

Ačiū, Monika, už linkėjimus ir už pasidalinimą šiuo įrašu. Smagu, kad palaikai mano mintį.