2011 m. rugpjūčio 13 d.

Malonus atradimas - "Lamų slėnis"


Pasirodo, yra ne tik sakančių, bet ir iš tiesų darančių taip, kaip sako. Nustembu rytą gavusi iš draugo žinutę, kad man patiks ši knyga. Pavadinimas "Lamų slėnis" iš tiesų negirdėtas, tad šiek tiek su įtarimu atidarau nuorodą.

O gi čia tau ne knyga, bet žurnalas. Ir dar ne bet koks - apie kultūrą, meną ir apylinkes. Žodžiu, man pirma mintis šovusi į galvą, kad tai tiesiog labai geras "Financial times" priedo "How to spend it" lietuviškas variantas. Ir gal net sakyčiau geresnis. Išsamesnis ir arčiau žmogaus. Nėra papuošalų reklamų už keliasdešimt milijonų bei tekstai ne apie prašmatnias jachtas ar salas, kurias greičiausiai vienintelį kartą ir tematysi "How to spend it" minkštai slystančiuose lengvučio kreidinio popieriaus puslapiuose.

Tiesa, vartyti gyvai puslapius yra žymiai smagiau, bet įsivaizduodama "Lamų slėnį", tai yra pavyzdžiui, rugpjūčio mėnesį 234 puslapiai, atspausdintą, bijau, kad tikrai panėšėtų į neblogą apystorę knygutę. Tad jie to nedaro. Kaip man patiko jų paskutinis puslapis, ala galinis viršelis, "mums nereikia perdirbti". Iš tiesų labai gražus ekologiškas ir draugiškas gamtai sprendimas.

Ir pasirodo toks džiaugsmas Lietuvoje sklando internetinėje erdvėje jau nuo balandžio mėnesio. Šaunuoliai. Pirmiausia dėl to, kad ne Lietuvoje gyvenantys menu ir kultūra besidomintys žmonės galės bent šiek tiek pačiupinėti ir prisiliesti prie visko virtualiai patys. Galit peržiūrėti visą jų archyvą http://www.lamuslenis.lt/category/archyvas/.

Naujajame numeryje manau rasite ir jūs patys rasite savų favoritų, tiek iš kulinarinio paveldo, tiek vaizdinio, tiek meninio, tiek literatūrinio... o kur dar svečių iš užsienio pasirodymas http://www.lamuslenis.lt/lamu-slenis-2011-08-15/

Smagių atradimų ir bėgu pusryčiauti!

5 komentarai:

Linas rašė...

Geras atradimas. Aš esu atradęs kiek seniau.

Monika rašė...

Net neabejoju! Tik man vis dar keista, kodėl gerais atradimais žmonės nesidalina...

Anonimiškas rašė...

O kur galima rasti tokį nusipirkti/ Ar čia tik internete? :))

Monika rašė...

Prieinamas tik internete :) bet pirkti nereikia ;)

Aiste rašė...

Įdomu būtų ir pasklaidyti, ne tik internete ;)